SYLWESTER SZEFÓW KUCHNI

Szefowie kuchni i cukierni wraz z osobami towarzyszącymi, przedstawiciele firm partnerskich oraz redaktorzy naczelni czołowych mediów branżowych i lifestyle’owych spotkają się każdego roku jesienią, by pożegnać stary rok!

SYLWESTER SZEFÓW KUCHNI I CUKIERNI

Doskonale wiemy, że obowiązki zawodowe nieczęsto pozwalają szefom kuchni i cukierni świętować Nowy Rok w standardowym terminie. Dlatego specjalnie dla nich przesunęliśmy datę Sylwestra na inną!

III SYLWESTER SZEFÓW KUCHNI I CUKIERNI 2019

Nadszedł czas, abyście zdjęli swoje kitle i pokazali wszystkim kim tak naprawdę jesteście, bo specjalnie dla Was SZEFÓW KUCHNI I CUKIERNI przygotowaliśmy coroczny bal sylwestrowy, tym razem pod hasłem SUPERHEROES!

Jak zwykle czekać na Was będzie kolacja, wyskokowe trunki, gorący parkiet i moc atrakcji. A to wszystko, jak przystało na bal sylwestrowy, będzie trwało aż do białego rana.

Miejsce: Hotel Almond Business & SPA w Gdańsku
Data: 4 listopada 2019 (poniedziałek)
Godz.: 19:00
Wstęp: obowiązują zaproszenia

II SYLWESTER SZEFÓW KUCHNI I CUKIERNI 2018

W tym roku postawiliśmy na pirackie klimaty. Oprócz wspaniałej oprawy muzycznej, Goście mogli podziwiać taniec brzucha, wykonany przez niesamowitą Nailah oraz sportretować się na stanowisku u karykaturzysty. Oczywiście nie zabrakło także sylwestrowych fajerwerków, które rozbłysły na niebie jeszcze przed ciszą nocną.

29 października, w hotelu Almond Business & SPA w Gdańsku, Szefowie Kuchni i Cukierni z całej Polski jako pierwsi przywitali Nowy Rok!

I SYLWESTER SZEFÓW KUCHNI I CUKIERNI 2017

Zmysłowe stylizacje z lat ’20 – aksamitne rękawiczki, pióra, falbany, garnitury i kapelusze. Gwarne i tłoczne kasyno oraz jazzowy zespół z niesamowitym wokalem Krystyny Durys, to gwarancja dobrej zabawy.

13 listopada, w hotelu Almond Business & SPA w Gdańsku, Szefowie Kuchni i Cukierni z całej Polski jako pierwsi przywitali Nowy Rok!

ODWIEDŹ NAS

Aby skuteczniej szerzyć sztukę kulinarną, powołaliśmy Pomorską Akademię Kulinarną,
w której kształcimy kucharzy, piekarzy, cukierników, uczniów, studentów i nauczycieli zawodu.

Al. Grunwaldzka 131A, 80-244 Gdańsk

NAPISZ DO NAS

Chcesz dołączyć do
Stowarzyszenia Kucharzy Polskich, zapytać o warsztaty i szkolenia, wesprzeć nasze działania lub zostać naszym partnerem biznesowym? Napisz!

biuro@stowarzyszeniekucharzy.pl