DORSZOWE ŻNIWA

Mistrzostwa Polski w Potrawach z Ryb Morskich, to jeden z najstarszych konkursów kulinarnych w Polsce, którego celem jest promocja sztuki i tradycji kulinarnej oraz utrwalanie więzi i jedności kucharzy. Do rywalizacji w mistrzostwach stają profesjonalni kucharze, którzy poddają się ocenie profesjonalnego grona jurorów.

SYLWESTER SZEFÓW KUCHNI I CUKIERNI

Szefowie kuchni nie obchodzą Sylwestra z uwagi na charakter zawodu, w jakim pracują. Dajemy im zatem szansę na to aby jesienią, tuż przed ogromem pracy jaka czeka na nich w grudniu, złapali oddech i w gronie przyjaciół i znajomych z branży mogli podsumować kończący się rok.

ODWIEDŹ NAS

Aby skuteczniej szerzyć sztukę kulinarną, powołaliśmy Pomorską Akademię Kulinarną,
w której kształcimy kucharzy, piekarzy, cukierników, uczniów, studentów i nauczycieli zawodu.

Al. Grunwaldzka 131A, 80-244 Gdańsk

NAPISZ DO NAS

Chcesz dołączyć do
Stowarzyszenia Kucharzy Polskich, zapytać o warsztaty i szkolenia, wesprzeć nasze działania lub zostać naszym partnerem biznesowym? Napisz!

biuro@stowarzyszeniekucharzy.pl